Lauku pirts

SPA HOTEL EZERI lauku pirts rituāls ir patiesa ķermeņa izzināšanas un labsajūtas atgriešanas māksla. Sasildies un ļaujies pēršanai ar smaržīgām, dabas spēka piepildītām slotiņām. Uzdāvini sev jaunu elpu!

Lauku pirts procedūra sākas ar gardas, sildošas tējas baudīšanu, iepazīšanos ar pirtnieci un klienta veselības stāvokļa un pašsajūtas noskaidrošanu. Šajā laikā pirtniece iepazīstina ar pirts rituālu un ko no tā sagaidīt. Ezeri SPA pirts ir 60-70 grādus silta, šī temperatūra ir komfortabla, patīkama un absolūti relaksējoša.

Pirtī iešana sākas ar iekārtošanos uz lāviņas un īpaša veiksmes rituāla izpildi, kurš piešķir procesam enerģētisku dimensiju. Ir vērts padomāt, kam veltīsiet savu pirts rituālu – veselībai, kāda mērķa sasniegšanai vai sapņa realizēšanai.

Pirmā ieiešana pirtī atkarībā no pašsajūtas ilgst 5-15 minūtes, un galvenais uzdevums ir vienkārši sasildīties. Otrajā piegājienā pirtniece, izmantojot bērzu slotiņas, sasilda ķermeni, kam seko ķermeņa attīrīšana un viegla masāža ar aromātisku sāls un augu skrubi. Trešais piegājiens ir pati pēršanās, kad temperatūra ir mazliet augstāka, bet pirtī pavadītais laiks īsāks. Pēc pēršanas seko veldzējoša iegremdēšanās dīķī un “bezsvara” sajūtas izbaudīšana, atpūšoties sasegtam uz salmu maisa zem klajas debess.

Noslēgumā vieglas uzkodas un zāļu tēja pirts mājā, kur nesteidzīgā gaisotnē pārrunāt pieredzēto ar pirtnieci, kā arī baudīt lielisko pašsajūtu, ko sniedz pēršanās īstā lauku pirtī.

Cenā iekļauts:

  • Pirts slotas
  • Pēršana
  • Halāti
  • Zāļu tēja
  • Vieglas uzkodas

Līdzi ņemam labu garastāvokli un dvieli!

Iepriekšēja rezervēšana obligāta!

Cenas:
Klasiskais “Lauku pirts rituāls”
2 personām - 2,5-3st.
Cena: 200 €
3 personām - 3-3.5st.
Cena: 250 €
4 personām - 4st.
Cena: 300 €