Vīna terapija romantiskiem gardēžiem

Cena 2 personām
Cena: 280 €

Piedāvājam neaizmirstamu atpūtu, kas sniegs baudu gan miesai, gan garam, gan Jūsu garšu kārpiņām.

Sākumā ļausim Jums divatā baudīt dzirkstošu pērļu vannu ar vīnu. Cienāties ar kvalitatīvu sarkanvīnu, augļiem un šokolādi, kas ļaus Jums pilnībā aizmirst ikdienas steigu un rūpes. Karstākām izjūtām Jūs gaidīs silta sauna.

Turpinājumā Jums abiem tiks veikta tonizējoša sarkanvīna procedūra.

Masāža ar sarkanvīna masku piesātinās dziļākos ādas slāņus ar mitrumu un vitalitāti. Sarkanvīns, kas bagāts ar ādu atjaunojošiem elementiem, vitamīniem, padarīs ādu maigu un gludu, atjaunos tās elastību, piešķirot mirdzumu, jutekliskumu un noslēpumainību. Jūs jutīsieties atbrīvoti, kārdinoši un prieka pilni.

Vakarā aicināsim baudīt romantiskas vakariņas sveču gaismā mūsu restorānā (vai numuriņā) 30.00 vērtībā

Nakti Jūs pavadīsiet mājīgā Luksa numuriņā ar terasi un burvīgu skatu uz dārzu un ezeru. No rīta baudīsiet nesteidzīgas brokastis omulīgā gaisotnē.

Īpašā piedāvājuma cena: 280 €

SPA procedūras

Rūpes par sevi sākas ar izelpu un ļaušanos. Atļauju sev pašam baudīt un būt. Mūsu SPA rituāli palīdzēs atbrīvoties no spriedzes, saguruma un atgūt dzirkstošu skatu uz dzīvi.

Lauku pirts

SPA HOTEL EZERI lauku pirts rituāls ir patiesa ķermeņa izzināšanas un labsajūtas atgriešanas māksla. Sasildies un ļaujies pēršanai ar smaržīgām, dabas spēka piepildītām slotiņām. Uzdāvini sev jaunu elpu!